Kaliteyi ve dürüstlüğü bir yaşam felsefesi olarak kendine ilke edinen Ankara Samkar Özel TATA Servis, kurulduğu günden bu güne müşterilerine en iyi hizmeti eksiksiz sunmuş, bakım öncesi ve bakım sonrası hizmetlerde de sınır olmadığını müşterilerine kanıtlamayı başarmıştır. Samkar Oto Tata servisi yılların bize verdiği bilgi birikimi ve edindiğimiz deneyimler sayesinde ürettiğimiz yüksek kalitedeki hizmetleri, sahip olduğumuz profesyonel kadro sayesinde öne çıkararak müşterilerimize anında ve mükemmel çözümler sunuyoruz. Bu başarının sürekli olmasını sağlayan yönetici ve çalışanlarımızla birlikte daha uzun yıllar sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız.

Misyonumuz
Çalışanlarıyla ve çevresiyle bütünlük içerisinde, yaptığı işe saygı duyarak, sektörde güvenilirlilik ve titizlik kavramlarıyla anılmak, samkar oto tata servisi projelerimizi en yüksek kalite ve özenle tam zamanında tamamlayarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak.
Vizyonumuz
Sektörümüzde girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan, insana ve insani değerlere saygılı, hizmetini samkar oto tata servisi yerel mecrada zirveye taşıyabilecek güç ve kararlılığa sahip, itibarlı bir firma olmak.


 

İyi yetişmiş ve deneyimli bir kadroyla çalışarak üstün teknoloji ve üretim olanaklarını kullanarak projelerimizi profesyonelce planlayıp uygulamak

Call Now ButtonHemen Ara